Rubena 850-krát „na bedně“

V roce 2014 si jezdci týmů Rubena na své konto připsali více než 850 pódiových umístění. Mezi největší úspěchy patří bronzová medaile, kterou na mistrovství Evropy horských kol vybojoval Jan Škarnitzl ze Sram Rubena Trek MTB Teamu. Ten získal i titul vicemistra České republiky v cross country horských kol.
Jezdci Ghost Rubena Racing Team posbírali celkem 67 zlatých medailí, 33 stříbrných a patnáctkrát stáli na třetí příčce stupňů vítězů. K nejcennějším trofejím patří třetí místo Pavlíny Šulcové v závodě jednotlivců silničního mistrovství České republiky.  Svěřenci Eleven Rubena Test Teamu si na své konto připsali 70 pódiových umístění, Nilfisk ALTO pro cycling team získal v uplynulém roce 110 cenných kovů a Superior Rubena MTB Team přidal do statistiky 130 medailí.
Na pláštích Rubena si pro místa na stupních vítězů dojeli také závodníci v bikrosu a odvozených disciplínách. Dominik Nekolný věnující se závodům BMX Flatland vybojoval neoficiální titul mistra světa. Jezdci Bikrosclubu Řepy získali přes 200 umístění na stupních vítězů. Jan Švub se stal mistrem republiky v BMX v kategorii Elite. Dominik Topinka obsadil v republikovém mistrovském závodě třetí místo. Rubena podporuje také řadu týmů v zahraničí, jejichž svěřenci rovněž získali desítky medailí.