Mistrovství České republiky v sajdkárkrosu

Mistrovství České republiky v sajdkárkrosu odstartovalo 3. dubna 2005 závodem v Kramolíně u Nepomuku. Bratři Rozehnalové, jezdící v barvách společnosti MITAS, projeli  v první rozjížďce cílem jako druzí a ve druhé viděli šachovnicový praporek jako první. Jejich souboje s bratry Čermákovými  byly v obou jízdách pro všechny přítomné diváky velkou podívanou.

Napětí na trati pokračovalo také druhým závodem MČR 24. dubna 2005 v západočeském Stříbře. V kvalifikaci byli bratři Rozehnalové opět nejrychlejší, v první rozjížďce zvítězili a ve druhé dojeli jako druzí – necelou vteřinu za bratry Čermákovými. Protože rozhodující je jízda druhá, na stupních vítězů tentokrát stáli jako druzí. V průběžném pořadí MČR mají bratři Rozehnalové, stejně jako bratři Čermákové, devadesát čtyři  body  a jsou všichni společně na 1. místě.