Vývojář strojů a zařízení - elektro

Hledáte skvělou a kreativní práci na Náchodsku?
Chcete se podílet na nových zajímavých projektech?
Máte praktickou zkušenost s vývojem, testováním či aplikací nových technologií z pohledu elektro?
Poradíte si s programováním PLC?
Pokud ano, ozvěte se nám!
Aktuálně rozšiřujeme náš vývojářský tým a hledáme novou posilu.
Možnost nástupu ihned nebo dle dohody.

Popis pozice

  • Vývoj softwarových a elektro částí jednoúčelových strojů a zařízení.
  • Testování a aplikace nových technologií v provozu.
  • Úpravy elektroschémat a SW stávajících strojů.
  • Spolupráce s údržbou při opravách automatizovaných zařízení.
  • Posuzování elektroprojektů zpracovaných externími firmami.

Co od vás očekáváme

  • VŠ (SŠ) vzdělání - obor elektro.
  • Zkušenosti (alespoň ze školy) s programováním PLC + HMI (nejlépe Siemens).
  • Znalost elektroniky a průmyslové automatizace.
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. - § 5 je výhodou.
  • Uživatelská znalost MS Office.
  • Alespoň pasivní znalosti AJ/NJ pro čtení technických dokumentací.
  • Zájem o další vzdělávání v oboru.

Na oplátku vám nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající vaší kvalifikaci a výkonu.
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v čistém pracovním prostředí a příjemném pracovním kolektivu.
  • Podporu profesního rozvoje a další odborné vzdělávání v oboru.
  • Pružnou pracovní dobu v rozsahu 37,5 hodiny týdně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel za zvýhodněnou cenu.
  • Výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Kontakt

Radka Balcarová
Telefon: 491 447 206 nebo 736 746 678
E-mail:  radka.balcarova@trelleborg.com

Osobní návštěva možná v pracovní dny od 7:00 do 13:00 hodin nebo po dohodě.