Rubena pro LOH 2012

LOH v Londýně znamenaly pro značku Rubena nejvyšší počet olympioniků v historii firmy. Ve startovních polích závodů cross country horských kol a bikrosu stálo pět jezdců s koly obutými na velopláštích Rubena. Pro závody cross country se jednalo o osvědčené univerzální dezény SCYLLA TOP DESIGN GREY LINE a pro disciplinu BMX o nově vyvinutý plášť na rychlé povrchy SPEEDO LT 47- 406. V závodech cross country na olympijské tratě na pláštích Rubena vyrazili čeští bikeři Jan Škarnitzl a Ondřej Cink, dále australští reprezentanti Rebecca Henderson a Daniel McConnel, v závodech bikrosu pak Romana Labounková. Nejlépe se umístila právě Labounková, která dojela v těžkém závodě na 11. místě. Jan Škarnitz dojel olympijský závod na 12. místě, Ondřej Cink skončil o dvě příčky za ním.

Rubena pro LOH připravila speciální sérii olympijských plášťů opatřených štítky LONDON 2012, které v podobě limitované edice nabídne i svým zákazníkům.