Vedoucí oddělení požární ochrany a dopravy

Je oblast požární ochrany Vaším profesním zájmem? Chcete se posunout v kariéře a řídit oddělení požární ochrany a dopravy velké výrobní společnosti v Náchodě? Ozvěte se nám! Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu na vedoucí pozici. Nástup od 01.01.2021.

Popis pozice

  • Garantuje zabezpečení požární ochrany pro závody Náchod a Velké Poříčí.
  • Řídí jednotku požární ochrany (velitel JSDHP) a vede tým oddělení PO.
  • Zabezpečuje revize, kontroly a evidenci požárně bezpečnostních zařízení.
  • Provádí předepsaná školení a odbornou přípravu dle vyhlášky č. 246/2001 Sb.
  • Zajišťuje správu vozového parku referentských vozidel a dispečink osobní přepravy.
  • Spolupracuje na zajištění ostrahy objektu.

Co od vás očekáváme

  • Bakalářské vzdělání, popř. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou.
  • Odbornou způsobilost osoby v požární ochraně dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb.
  • Osvědčení velitele jednotky PO výhodou.
  • Praxi v oboru minimálně 3 roky.
  • Řidičské oprávnění sk. B, C.
  • Předpoklady pro vedení týmu.
  • Uživatelskou znalost práce na PC.

Na oplátku vám nabízíme

  • Mzdu odpovídající vaší kvalifikaci a výkonu.
  • Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v silné nadnárodní společnosti.
  • Pružnou pracovní dobu v rozsahu pouhých 37,5 hodiny týdně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Podporu profesního rozvoje a jazykové vzdělávání.
  • Zvýhodněné stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel.
  • Služební telefon a výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky.
  • Penzijní připojištění a další benefity v rámci zaměstnaneckého programu.

Kontakt

Radka Balcarová
Tel.: 491 447 206 nebo 736 746 678
E-mail: radka.balcarova@trelleborg.com

Osobní návštěva možná v pracovní dny od 7:00 do 13:00 hodin nebo po dohodě.

Všechny volné pozice najdete na www.rubena.eu v sekci Kariéra.