SPECIALISTA MARKETINGU PRO PRŮMYSLOVÉ, ZEMĚDĚLSKÉ A TĚŽEBNÍ APLIKACE

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Marketingový plán - včetně plánu propagace.
  • Průzkum trhu, trendů a konkurence, zejména pak lídrů trhu a našich klíčových konkurentů.
  • Vyhledávání nových příležitostí na trhu.
  • Příprava a realizace veletrhů a výstav.
  • Ideový návrh grafiky a realizace tisků katalogů, katalogových listů, newsletterů apod..
  • Správa dat webového prostoru – zveřejňování novinek, zodpovědnost za aktuální data.
  • Příprava a vedení kampaně při uvedení nového produktu na trh.
  • Příprava a zajištění produktové inzerce.
  • Vyhledávání vhodných veletrhů pro danou produktovou linii a teritorium.
  • Pomoc s přípravou odborných textů pro účely výrobkové komunikace.
  • Případná komunikace na sociálních sítích u retailových produktů.

Na co se můžete těšit?

  • Perspektivní práci v nadnárodní společnosti se sídlem ve Švédsku a působností v 50 zemích.
  • Pestrou práci pro průmyslové, zemědělské a těžební aplikace.
  • Zajímavé finanční ohodnocení, součástí příjmu diety ze zahraničních služebních cest.
  • Možnost osobního rozvoje, další profesní růst.
  • 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, příspěvek na závodní stravování, vzdělávání, jazykové kurzy.
  • Místo výkonu práce : Náchod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • VŠ vzdělání nejlépe s marketingovým zaměřením.
  • Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Znalost dalšího cizího jazyka výhodou.
  • Zkušenost na podobné pozici 3-5 let.
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Znalost práce na PC (MS Office,Photoshop), znalost SAP výhodou.
  • Řidičský průkaz a ochota cestovat.
  • Organizační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu.

Kontakt:

Radka Balcarová
Tel.: 491 447 206

radka.balcarova@trelleborg.com