Obchodní manažer/ka (VELO)

Obchod je váš život?
Domluvíte se bez problémů anglicky, případně i dalším jazykem?
Máte prokazatelné obchodní úspěchy a chcete se posunout ve vaší kariéře dál?
Ozvěte se nám!
Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu na pozici obchodního manažera.
Nástup od 01.05.2021 nebo dle dohody.

Popis pozice

  • Udržuje a rozvíjí obchodní vztahy v PA VELO (výroba a prodej cyklistických plášťů a duší).
  • Podílí se na určování celkové obchodní strategie.
  • Provádí veškeré související obchodní aktivity na přidělených teritoriích.
  • Spolupracuje s výrobou a logistikou na koordinaci, správném a včasném vyřízení přijatých objednávek.
  • Vypracovává pravidelné reporty.

Co od vás očekáváme

  • Odpovídající vzdělání a praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky.
  • Plynulou komunikaci v angličtině, znalost dalších jazyků výhodou.
  • Velmi dobré komunikační, vyjednávací a analytické schopnosti.
  • Profesionální vystupování, schopnost sebemotivace a samostatné práce.
  • ŘP skupiny B a ochotu často cestovat.
  • Psychickou odolnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).

Na oplátku vám nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení s motivující variabilní složkou.
  • Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v atraktivním segmentu sportovního prostředí.
  • Pružnou pracovní dobu v rozsahu pouhých 37,5 hodiny týdně.
  • Dovolenou nad zákonný rámec (5 týdnů).
  • Příjemný pracovní kolektiv.
  • Podporu profesního rozvoje a jazykového vzdělávání.
  • Zvýhodněné stravování, penzijní připojištění a další benefity.
  • Služební telefon a výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky.

Kontakt

Radka Balcarová
Telefon: 491 447 206 nebo 736 746 678
E-mail: radka.balcarova@trelleborg.com