Obchodní manažer/ka produktové skupiny Klínové řemeny

Obchod je tvůj život? Domluvíš se bez problémů rusky a anglicky, případně i dalším jazykem? Máš prokazatelné obchodní úspěchy a chceš se posunout ve své kariéře dál? Pokud ano, ozvi se nám!
Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu na pozici obchodního manažera.
Možnost nástupu ihned nebo dle dohody.

Co bude tvá pracovní náplň

  • Udržovat a rozvíjet obchodní vztahy v rámci prodeje klínových řemenů.
  • Podílet se na určování celkové obchodní strategie a vize.
  • Provádět veškeré související obchodní aktivity na přidělených teritoriích.
  • Spolupracovat s logistikou na svěřených zákaznických účtech v rámci komodity.
  • Uzavírat smlouvy se zákazníky, vést cenová jednání.
  • Klíčové trhy jsou Evropa a země bývalého sovětského bloku.

Co od tebe očekáváme

  • VŠ (SŠ) vzdělání, ochotu učit se a profesně růst.
  • Plynulou komunikaci slovem i písmem v ruském a anglickém/německém jazyce, znalost dalších jazyků výhodou.
  • Velmi dobré komunikační, vyjednávací a analytické schopnosti.
  • Profesionální vystupování, schopnost sebemotivace a samostatné práce.
  • Obchodně-technické myšlení.
  • ŘP skupiny B a ochotu cestovat.
  • Psychickou odolnost, vysoké pracovní nasazení a flexibilitu.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
  • Znalost prostředí SAP a BW výhodou.

Na oplátku ti nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající tvojí kvalifikaci a výkonu se zajímavou motivující složkou.
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v příjemném pracovním kolektivu.
  • Podporu profesního rozvoje a další odborné a jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem a v rámci pracovní doby.
  • Pružnou pracovní dobu v rozsahu 37,5 hodiny týdně.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel v ceně od 49 Kč za oběd.
  • Výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
  • Služební telefon a notebook.

Kontakt

Radka Balcarová
Telefon: 491 447 206 nebo 736 746 678
E-mail: radka.balcarova@rubena.cz

Osobní návštěva možná v pracovní dny od 7:00 do 13:00 hodin nebo po dohodě.