Manažer kvality

Baví vás řídit procesy vedoucí ke zlepšování kvality?
Máte chuť měnit a posouvat věci dopředu?
Domluvíte se anglicky?
Máte základní technické povědomí o chemickém a strojním průmyslu?
Pokud ano, ozvěte se nám! Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni do týmu na pozici manažer kvality pro výrobu směsí a pogumovaného textilu. Nástup ihned nebo dle dohody. Místo výkonu práce Náchod.

Popis pozice

  • Uplatňuje normy kvality ISO 9001 a IATF 16949 a specifické požadavky zákazníka.
  • Řeší reklamace (externí, interní).
  • Vyšetřuje příčiny neshody a napomáhá k odstranění.
  • Provádí periodické audity produktu.
  • Spolupracuje při interních a externích auditech.
  • Podílí se na tvorbě dokumentace kvality (kontrolní plány, katalogy vad, instrukce apod.).
  • Vypracovává pravidelné reporty (QOS, zmetkovitost apod.).

Co od vás očekáváme

  • SŠ / VŠ vzdělání (ideálně technického nebo chemicko-technologického směru).
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Znalost nástrojů kvality a norem ISO 90001 a IATF 16949 výhodou.
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Odpovědnost, samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti.
  • Být týmový hráč.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, SAP, Palstat) a ŘP skupiny B.

Na oplátku vám nabízíme:

  • Mzdu odpovídající vaší kvalifikaci a výkonu.
  • Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v silné nadnárodní společnosti.
  • Pružnou pracovní dobu v rozsahu pouhých 37,5 hodiny týdně.
  • 25 dnů dovolené.
  • Podporu profesního rozvoje a jazykové vzdělávání.
  • Zvýhodněné stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel.
  • Služební telefon a výhodný tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky.
  • Penzijní připojištění a další benefity v rámci zaměstnaneckého programu.

Kontakt

Radka Balcarová
Telefon: 491 447 206 nebo 736 746 678
E-mail: radka.balcarova@trelleborg.com

Osobní návštěva možná v pracovní dny od 7:00 do 13:00 hodin nebo po dohodě.
Všechny volné pozice najdete na www.rubena.eu v sekci Kariéra.