Operátor výroby pryžových směsí

Hledáme nové kolegy na obsluhu strojů (výroba pryžových směsí). Ideálně někoho, kdo má zkušenosti s prací ve výrobě a obsluhou strojů, není však podmínkou, stačí být manuálně zručný a mít chuť začlenit se do stávajícího kolektivu. Jedná se o práci na 3 směny (8hodinové směny, pondělí – pátek). Termín nástupu možný ihned nebo dohodou.

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů – hnětiče, pasírky, dvouválce.

Požadované znalosti a dovednosti

  • Vyučení nebo základní vzdělání a praxe ve výrobě.
  • Manuální zručnost.
  • Fyzická zdatnost.
  • Orientace na výsledek.

Na oplátku nabízíme

  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti.
  • Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Příplatky za přesčas, směnnost.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Příjemný kolektiv.
  • Zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky.
  • Dotované stravování.
  • Dostupnost MHD.

Kontakt

Miroslava Kučerová
Tel.:       495 753 255
E-mail:  Miroslava.kucerova@trelleborg.com