Mistr výrobního provozu

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Vedení týmu výrobních operátorů (cca 20-25 podřízených).
  • Dohled na plnění výrobního plánu.
  • Kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců.
  • Motivace zaměstnanců.

Na co se u nás můžete těšit?

  • Dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti.
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované závodní stravování,
  • každoroční navyšování mzdy,
  • příplatky ke mzdě za směnnost,
  • odměny k životnímu a pracovnímu výročí,
  • bonus za doporučení nového zaměstnance (15.000 Kč),
  • další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, rekreace, atd.),
  • velmi dobrou dostupnost MHD a parkování přímo před firmou.

Jaké dovednosti a znalosti budete potřebovat?

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru,
  • zkušenosti s řízením kolektivu min. 2 roky,
  • zkušenosti z výroby pro automobilový průmysl velkou výhodou,
  • uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou,
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita,
  • ochota pracovat na 12ti hodinové směny (krátký/dlouhý týden) nebo ve 3 směnném provoze.

 Kontakt:

Ing. Petra Peremská
Tel.: 495 753 362

personal@rubena.cgs.cz